طراحي و برنامه نويسي Netbase


طراحی وب سایت حرفه ای، مدرن و زیبا
ما این مسئله مهم را می دانیم که وب سایت شما نه تنها فراتر از یک تجارت ابتدایی یا ارتقای کوتاه مدت تجاری است، بلکه پایه و اساس برند تجاری و استراتژی بازاریابی طولانی مدت شما محسوب می شود.
گروه فناوري اطلاعات مرداويج با درک این مسئله مهم و حیاتی و با در اختیار داشتن طراحان و برنامه نویسان خلاق و مجرب این اطمینان را به شما می دهد که با سرمایه گذاری برای وب سایت خود، دارایی پر ارزشی را در شبکه اینترنت خواهید داشت که این امر می تواند حسن شهرت و اعتبار شرکت، سازمان، موسسه و یا به طور کلی فعالیت شما را افزایش دهد و نحوه ارتباط شما با مشتریانتان را بهبود بخشد.

بکارگیری جدیدترین استانداردها و تکنولوژی های طراحی وب
ما با استفاده از بروزترین تکنولوژی ها و استانداردها، وب سایت هایی با کارایی و کیفیت بالا برای مشتریانمان طراحی می کنیم. برخی از تکنولوژی ها و استانداردهای مورد استفاده ما به شرح زیر می باشد:
استفاده از تکنولوژی جدید وب 2 (طراحی، توسعه و استراتژی)
طراحي پويا با كدنویسی به زبان های HTML5و CSS3 مطابق با استاندارد جهانی W3C
برنامه نویسی با زبان های PHP , ASP.net , Jscript , Jquery , SQL

فرایند طراحی وب سایت
مطمئناً، تکنولوژی و فناوری به کار رفته در وب سایت، بسیار مهم و حیاتی است. اگر وب سایت شما با تکنولوژی های روز و متدهای جدید پیاده سازی نشود، مسلماً ظرف مدت کوتاهی به فکر طراحی دوباره آن خواهید افتاد. این مورد در پروژه هاي ما اتفاق نخواهد افتاد.
ما برای طراحی هر یک از سایت های مشتریان مان با نگاهی به آینده، آنچه را که ممکن است در آینده مورد نیاز شما باشد (و حتی بیشتر از آن) مد نظر قرار می دهیم.
ما همچنین به اینکه تمام سایت هایی که طراحی می کنیم دارای بالاترین کیفیت و استاندارد W3C باشد پايبنديم..